Tomasz Krawczyk aka Handpanarama

Tomasz Krawczyk aka Handpanarama

Tomasz Krawczyk aka Handpanarama to poznański multi-instrumentalista, kompozytor, producent i DJ znany również pod pseudonimem Caveman Dub. Szukając swojego unikalnego podejścia do muzyki. W swoim stylu stawia na wprowadzenie w trans ponad wszelką formę. Od listopada 2017 roku z pasją eksplorując dźwięki instrumentu zwanego Handpan (pantam).
W każdym utworze czy imporwizacji skupia się na tym, aby opowiedzieć niepowtarzalną historię, która trafi przez ucho do serca odbiorcy, pomagają mu w tym techniki gry i myślenie o muzyce zaczerpnięte z innych instrumentów: bansuri, saksofonu, didgeridoo, gitary, fortepianu, fletu, klarnetu, djembe czy perkusji.
Od 2011 roku współpracował m. in. Z Cztery Metry od chodnika(reggae, ska, dub), Dobry Wieczór(reggae, dub), Świebodzińską Orkiestrą Dętą, Lubuską Filmową Orkiestrą Dętą późniejszą Lubuską Orkiestrą Dętą. Tworzy własną muzykę elektroniczną jako Caveman Dub(dub, dubstep, psychedelic), udziela się w poznańskiej rodzinie działającej na rzecz kultury i sztuki: Korzenie Poznania-The Roots of Perception. W 2018 zdążył zaprezentować swoje kompozycje na festiwalach w Polsce, Szwajcarii i Czechach. Aktualnie komponuje repertuar, który będzie prezentował w sezonie 2019 i który znajdzie się na jego pierwszej solowej EP.

Więcej o mnie: