Tomasz Kudłacz

Tomasz Kudłacz

 Duchowość Tańca jest praktyką uważności oddechu i ciała w ruchu. To medytacje w ruchu świadomej obecności w tańcu spontanicznym, intuicyjnym. To czerpanie w ruchu z inteligencji ciała ludzkiego i mądrości Natury: Zwierząt Mocy, Zasobów Przyrody, Żywiołów, Duchów Natury, Przodków, Przewodników oraz Opiekunów Duchowych. Praktyka skierowana na poszerzanie samoświadomości, intuicji, uczenie się stwarzania warunków potrzebnych do samouzdrawiania i Bycie w tu i teraz. U Źródła leży Miłość do samego, samej siebie, a dalej do otaczającej Cię rzeczywistości. Nie musisz mieć doświadczenia z tańcem. Spójrz głębiej i szerzej na taniec. Żeby zaistniał, potrzeba osoby poruszającej się i ruchu. Jeśli oddychasz, już tańczysz. Wewnątrz Ciebie wszystko nieustannie porusza się. Jesteś tancerzem, tancerką swojego własnego życia. Podążaj swoją własną drogą serca w tańcu życia.

Więcej o praktyce Duchowości Tańca:

https://taniecdlazdrowia.pl/pages/duchowosctanca/

Tomasz Kudłacz – tancerz życia, uzdrowiciel szaman, pedagog, andragog, trener rozwoju osobistego i duchowego, tancerz (18letnie doświadczenie),
instruktor tańca, choreograf. Zajmuję się tańcem jako terapeutycznym medium transformacji w rozwoju osobistym, duchowym oraz terapii łącząc szeroko pojęty ruch z pracą z energią. Moją życiową misją jest dzielenie się i dawanie czasu i przestrzeni na wyrażanie Siebie, świadome Bycie dla Siebie, obdarzanie Siebie Bezwarunkową Miłością i otwieranie bram uzdrawiającej energii służącej wewnętrznej odnowie, samoregulacji i samoakceptacji.

Więcej o mnie: