Tomasz Nguyen Viet, Marcel Marcin Marczuk

Tomasz Nguyen Viet, Marcel Marcin Marczuk

Tomasz Nguyen Viet – przedsiębiorca, aktywista wolnościowy, wizjoner, popularyzator idei Lokalnych Kooperatyw Edukacyjnych, założyciel portalu Eduloko.pl, Szkoły Szczęścia i Fundacji Stań się Zmianą.

Marcel Marcin Marczuk – Projektant graficzny, ilustrator, pisarz, filmowiec, fotograf, założyciel studia kreatywnego Space Monkeys. Odpowiedzialny za identyfikacje wizualne wielu marek i instytucji publicznych na rynku polskim.
💫✨
Inicjatywa popularyzacji idei Lokalnych Kooperatyw Edukacyjnych, powstała we wrześniu 2020 roku, jako odpowiedź na zamknięcie szkół i alternatywa dla lekcji zdalnych w sytuacji powtarzających się lockdown’ów. Celem projektu jest pomaganie w odnajdywaniu się ludzi o podobnych potrzebach, wspieranie łączenia się i budowania oddolnych inicjatyw. Podczas panelu dyskusyjnego, Tomasz Nguyen Viet i Marcin Marcel Marczuk opowiedzą o wyzwaniach i możliwościach oddolnego współtworzenia lokalnych kooperatyw edukacyjnych oraz o korzyściach płynących z odnajdywania swojego plemienia.