Tomasz Tenerowicz

Tomasz Tenerowicz

Nazywam się Tomek Tenerowicz. Wspieram w budowaniu kontaktu z samym sobą i innymi. Pracuję w oparciu o empatyczną komunikację w duchu Porozumienia bez Przemocy w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i akceptacji. Zapraszam do podróży w kierunku otwartości i bliskości w relacji z sobą i innymi.
W życiu i w pracy z ludźmi stawiam na bliski kontakt ze sobą, na bliski kontakt ze swoimi uczuciami i potrzebami. Widzę w tym dużą wartość wręcz nieocenioną. Ten bliski kontakt ze sobą jest dla mnie podstawą do akceptacji, do zmian i do bliższego kontaktu z innymi. Kontakt ze sobą to dla mnie rozpoznawanie swoich najgłębszych pragnień, rozpoznawanie tego, co jest dla mnie najważniejsze. Kontakt ze sobą to dla mnie odwaga patrzenia na siebie z otwartymi oczami, to dla mnie odwaga widzenia faktów na temat siebie i swoich działań a także na temat świata, to dla mnie odwaga widzenia siebie wszystkimi ze swoimi uczuciami, to dla mnie odwaga widzenia siebie ze wszystkimi swoimi myślami. Kontakt ze sobą to dla mnie odwaga do bycia i życia zgodnie z tym, co dla mnie jest najważniejsze, to dla mnie odwaga do autentyczności. Kontakt ze sobą to dla mnie patrzenie na siebie z troską i współczuciem, to bycie zawsze po swojej stronie. Zarówno podczas warsztatów jak i w pracy indywidualnej wspieram innych na drodze do kontaktu ze sobą. Wspieram na drodze do czułego objęcia siebie całym swoim sercem.
Prowadzę warsztaty z komunikacji opartej empatii, kojące sesje empatii, wspierające sesje coachingowe, uwalniające sesje Regresingu® oraz uzdrawiające sesje oddechowe.

✅ Zapraszam na warsztat …
… warsztat o mocy kontaktu i porozumienia
… warsztat o patrzeniu na swoje serce z otwartymi oczami
… warsztat o widzeniu swojego serca w pełni, z jego mocą i słabością, z jego radościami i zranieniami
… warsztat o pokazywaniu swojego serca w prawdzie, w „nagości” i z miłością i z bólem, z tym co w nim jest
… warsztat o zbliżaniu swojego serca do drugiego serca z odwagą i zaufaniem
… warsztat o doświadczaniu ulgi i spokoju, piękna i poruszenia, kiedy serce dotknie drugiego serca

Dla kogo jest to spotkanie? … dla Ciebie – zwłaszcza, jeśli:
• tęsknisz za byciem wysłuchaną/wysłuchanym
• tęsknisz za chwilą wytchnienia i czasem dla siebie
• tęsknisz za byciem wziętą/wziętym pod uwagę
• pragniesz być bliżej siebie, bliżej swojego serca i potrzeb
• pragniesz autentyczności
• marzy Ci się łatwiejszy i bliższy kontakt z innymi

Warsztat jest krótkim wprowadzeniem do komunikacji opartej na empatii w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC) Marshalla B. Rosenberga. Główną moją intencją jest zaciekawienie słuchaczy tematem empatii i zainspirowanie do jej rozwijania, pogłębiania i praktykowania.

Zapraszam do wspólnej podróży do świata opartego na bliskim kontakcie i porozumieniu.