Weronika Liberska

Weronika Liberska

Pole Poznania zajmuje się holistycznym podejściem do samorozwoju. To przedsięwzięcie pełne Miłości i chęci niesienia wsparcia dla przebudzającej się równowagi.
https://www.facebook.com/pole.poznania

Jestem Weronika. Całą drogę przeszłam sama, tak jak zresztą każdy z nas i idę nią dalej, choć teraz jest już lżej, bo rozumiem więcej, przypomniałam sobie kim jestem. Nie jestem mistrzem i nie uznaję mistrzów. Nie chcę Cię uzależnić od siebie, chcę byś każdego dnia smakował/a istnienia w swoim najwyższym potencjale. Nie powiem Ci jak masz żyć, bo Ty już to dobrze wiesz. Mogę pomóc Ci połączyć się ze Źródłem, skontaktować ze sobą. Tylko tyle. Nie ma innej drogi.
Pracuję z:
•Tantrą
•Lomi Lomi (masaż)
•Medytacją
•Ruchem
•Kronikami Akaszy
•Nauczam również dotyku podczas autorskich warsztatów
„Dotyk Theo”
oraz
,,Dotyk Bogini”
•Stworzyłam 21- dniowy kurs
,,Wyzwalanie Bogini”
Stworzyłam Karty Głębokiego Poznania, które posłużą nam w Naszej kręgowej podróży.
Więcej o nich możesz poczytać tutaj: https://www.facebook.com/pole.poznania/posts/11344124136
75129

💫✨
Pierwszy Warsztat:

Kochani,
Zapraszam Was na krąg z Kartami Głębokiego Poznania do którego może dołączyć każdy uczestnik i uczestniczka festiwalu Kocham Cię. Na początku wprowadzimy się w stan medytacji, by uziemić ciało i połączyć się ze swoim wnętrzem. Następnie opowiem Wam o Kartach Głębokiego poznania, które nas wspomogą: https://www.facebook.com/pole.poznania/posts/1134412413675129
Każdy z Was będzie mógł podzielić się z czym się zmaga, z czym przychodzi oraz uczestniczyć w procesie odkrywania siebie i innych. W kręgu dotkniemy tematów, które na co dzień często są pomijane. Będzie o przekonaniach, emocjach, życiu. Jeśli jesteś w gotowości, by spotkać się ze sobą i innymi w prawdzie. Zapraszam na krąg.

Więcej o mnie: