Wojciech Bajer

Wojciech Bajer

Jestem człowiekiem, który rozpoznał w sobie misję inspirowania innych do wchodzenia na ścieżkę samodoskonalenia. Uważam, że głównie poprzez swój wzrost stymulujemy kolektywny proces. Opowiadam o tym w oparciu o doświadczenia własne – kilkunastoletnie uzależnienie od substancji psychoaktywnych. Dzięki tym doświadczeniom, miałem okazję skonfrontować się z tym, kim naprawdę jestem, prześwietlić swoją istotę na wylot i tak naprawdę – dosłownie – narodzić się na nowo.
Na swojej ścieżce wzrostu czerpałem z ogromu idei dostępnych w świecie – od religii do fizyki kwantowej i ostatecznie zbudowałem swoją własną, spójną, wewnętrzną prawdę. Nic nie sprawia mi większej radości i nie daje silniejszego poczucia spełnienia, jak obserwowanie innych na ich własnych, indywidualnych ścieżkach. Uważam, że wszyscy jesteśmy tutaj w jakimś celu, a ja pragnę uruchamiać i wspomagać w ludziach ich własne procesy budzenia się ze snu.

Temat: Odkrywanie i budowanie swojej prawdy – uzależnienie.
Opowiadam o swoim doświadczeniu – kilkunastoletnim uzależnieniu od substancji psychoaktywnych – w kontekście jednoczesnej duchowej podróży i rozpoznania, kim jestem. Jak przekułem pozorną beznadzieję w siłę, otworzyłem siebie i swoje serce na możliwości. Jak teraz postrzegam przeszłość i swoją traumę, dlaczego uważam ją za błogosławieństwo i łaskę. Mówię o tym, że niezależnie od miejsca, w którym aktualnie jesteśmy, zawsze jest dobry czas dla podjęcia zmian, a potencjał do rozwoju jest autentycznie nieskończony.