Zosia LS

Zosia LS

#radość #niezależność #kreatywność
🌀🌀
Zosia LS to przede wszystkim wolna dusza.
Żyje w kamperze Konstantym z Amelią i Wandą – dwiema owczarkami australijskimi. Pisze bloga o podróżach po Polsce i świecie i o swojej duchowej ścieżce. Fotografuje portrety i akty kobiet, by pokazać im, że są wartościowe i silne – a zdjęcia robi bez retuszu, by oddać naturalne piękno. Stara się każdego dnia zachęcić ludzi do tego, by żyli pięknie i kolorowo, spełniali marzenia i czerpali z życia pełnymi garściami. Kocha tatuaże, naturalne kosmetyki, polskie rękodzieło. Nie je mięsa, nie pali, nie pije, nie jara – leci na haju życia.
🌀🌀🌀
Dzięki tym warsztatom dowiesz się, jak marzyć.
Poznasz historię, która pokaże, że gdy się czegoś bardzo chce, można to osiągnąć pomimo wszelkich trudności. W pierwszej części spotkania będziemy dużo rozmawiać, pokażę Ci, jak super jest dogadać się z kosmosem, który zawsze nam sprzyja, wystarczy mu trochę pomóc. Zadam pytania „dlaczego
uważasz, że to niemożliwe/nieosiągalne” i
postaram się zbić Twoje argumenty. Serio Odchodząc na moment od kwestii marzeń, opowiem Tobie też o tym, czym zajmuję się na co dzień – o fotografii w poszukaniu duszy. O pięknej relacji z ciałem po burzliwych latach zaburzeń odżywiania, o zaprzyjaźnianiu się ze sobą i o oswajaniu lęku przed aparatem. I o tym, by być dla siebie samej najlepszą przyjaciółką i najsilniejszym wsparciem. W drugiej części warsztatów zrobimy piękne mapy marzeń pełne kolorów i wiary w spełnienie. A trzecią zostawię Tobie – spełniaj każdy jeden cel!

Więcej o Zosi LS znajdziecie na stronie www.kochajsie.com