Gród Byczyna
22-25.08.2024

Archiwum

Siódma radosna edycja festiwalu Kocham Cię

22-25 sierpnia 2024

Siódma radosna edycja festiwalu Kocham Cię

2023

Szósta edycja, którą dopełniło "Widzę Cię" z intencją zobaczenia tego co na pierwszy rzut oka jest niedostrzegalne. Wioska Uzdrowicieli czekała na uczestników na zintegrowanie doświadczeń po warsztatach, a wieczory swoimi występami uświetnili: Gooral, Radical Guru, Letila, ShataQS, Sinaubi Zawose & Pamoja Zanzibar, a także Mystical Faya którzy po raz pierwszy zagrali koncert w Polsce. Moc głębokich przeżyć!

2022

Piąta edycja przyniosła piątą scenę: ETER. Blisko sto warsztatów, przez 4 dni, gdzie pierwsze rozpoczynały się już o 5:40 wraz ze wschodem słońca, a ostatnie sety DJskie wybrzmiewały do nocnych godzin. W grodzie wystąpili wtedy Surtarang, Laboratorium Pieśni, Jarecki i Kilka czułości. Ponownie komplet uczestników mógł doświadczyć wspaniałej energii miłości i rodzinnej atmosfery, a także wielowymiarowych form sztuki.

2021

"PER ASPERA AD ASTRA" czyli przez trudności do gwiazd - brzmiał wspierający tytuł 4 edycji Festiwalu Kocham Cię. Był to rok gdzie odwołano wiele wydarzeń, a na Kocham Cię przyjechał komplet 999 uczestników, który utrzymuje się do dziś. Bramki zostały zamknięte, a w środku wybrzmiał Paprodziad z Gooralem, Damian Syjonfam i wielu wspaniałych prelegentów i artystów. Wolność! Miłość! Radość!

Dowiedz się Więcej o czwartej edycji

2020

Wyjątkowa trzecia edycja, podczas której wystąpiła ShataQS, wypełniając drewniany gród swym występem po brzegi. Był to też rok gdzie Organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci autorskiego spektaklu "Alicja w Krainie Czarów" który swoją premierę miał właśnie podczas Festiwalu Kocham Cię.

Dowiedz się Więcej o trzeciej edycji

2019

Na filmie widać nawiązanie do żywiołów które nawiązują do festiwalowych scen: Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze i Serce - czyli Wioska Dziecięca. Dzieci są przyszłością naszego świata, dlatego mówiąc o rozwoju musimy brać pod uwagę najmłodszych mieszkańców planety. Druga edycja FKC przyciągnęła jeszcze większą liczbę uczestników!

Dowiedz się Więcej o drugiej edycji

2018

Pierwsza edycja festiwalu Kocham Cię, odbyła się 31.08-02.09.2018 roku w Grodzie w Byczynie. Przybyło ponad 300 osób! Przepełnione miłością trzy dni muzykowania przy ogniu z Niburu, wieczorny koncert Bajarza spod Zamku, codzienne praktyki i warsztaty. Do dziś wspominamy piękny początek historii Festiwalu Kocham Cię.

dowiedz się więcej o pierwsze edycji