Kontakt

Adres festiwalu
Gród Rycerski w Byczynie k. Kluczborka

Biskupice 58, 46-220 Biskupice (woj. opolskie)

Obserwuj nas
Kontakt

📋 Formularz zgłoszeniowy do programu:

Wyślij zgłoszenie

💫 Formularz zgłoszeniowy dla wystawcy:

Wyślij zgłoszenie

🙋‍♂️ Formularz zgłoszeniowy do wolontariatu:

Wyślij zgłoszenie

📩 Kontakt mailowy

festiwalkochamcie@gmail.com

Najczęściej zadawane pytania

Możliwość skorzystania z pełnego programu 6 scen, pole namiotowe,  prysznice i toalety, miejsce parkingowe, dostęp do strefy wystawowej, healingowej i gastronomicznej,  przestrzeń do wzrostu i rozwoju.

Namiot/hamak, śpiwór,  własne sztućce i kubek – na miejscu nie będzie jednorazowych, gotówkę, notatnik który zabierzesz na wykłady,  bidon na pitną wodę dostępną na miejscu, nakrycie głowy, wygodne buty, dobry vajb i oczywiście pamiętaj o intencji z jaką przyjeżdżasz.

Do 14 roku życia włącznie, dzieci wchodzą za darmo. Prosimy przy zakupie biletu zaznaczyć że będziesz z pociechą. Przygotowujemy dla nich specjalną strefę edukacyjną.

Ilość biletów na festiwalu wynosi 999 szt. Pierwszeństwo mają karnety 4 dniowe. W przypadku nie wyprzedania wszystkich karnetów do 20 sierpnia, uruchomimy bilety jednodniowe/weekendowe.

Dla każdego auta znajdzie się miejsce na bezpłatnym parkingu przed wejściem na festiwal. Nie ma możliwości podjechania autem na pole namiotowe.

Jeżeli przyjeżdżasz kamperem zarezerwuj specjalne miejsce dla kamperów. Zapytaj o dostępne miejsce: festiwalkochamcie@gmail.com

Zachęcamy do umawiania się na wspólny przejazd na Grupa Festiwalu Kocham Cię LINK: (2) Grupa Festiwal Kocham Cię | Facebook. Możesz też dojechać pociągiem do PKP Byczyna Kluczborska ~ 7,5 kilometra od festiwalu.

Każdy uczestnik ma dostęp do prysznicy , umywalek z lustrami  i toalet. Dbamy o higienę ciała!

W cenie biletu jest dostęp do pola namiotowego które znajduje się w lesie. Jeżeli chciałbyś skorzystać z innego noclegu, polecamy sprawdzić okoliczną agroturystykę i hotele. Warto nocleg zarezerwować dużo wcześniej!

U naszych wystawców zakupisz wegetariańskie i wegańskie jedzenie. Prosimy o zabranie własnych sztućców i kubków.

Na terenie Festiwalu obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu oraz używek.  Niesiemy misję edukacyjną i rozwojową, zachęcamy do uważności i wzajemnego wsparcia bez używek.

Masz pytania?

Większość odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ.

W razie dodatkowych pytań chętnie odpowiemy 🙂