Gród Byczyna
22-25.08.2024

Festiwal

Festiwal Kocham Cię to przede wszystkim zobaczenie swojego Ja takiego, jakim jest i zaakceptowanie go. Najważniejsze to pokochanie samego siebie, dlatego zachęcamy Was, abyście na naszym festiwalu oddali miłość przede wszystkim sobie i właśnie sobie samym powiedzieli: Kocham Cię!

nasze wartości

Szacunek do
wszystkich istot

Radość życia, miłość
do siebie i ludzi

dostęp do rzetelnej wiedzy rozwojowej

społeczność, rodzina, wspólne wzrastanie

Czym jest dla nas rozwój?

Rozwój jest dla nas czymś, co poszerza świadomość na wielu płaszczyznach. Pielęgnowanie połączenia ze swoją duszą, dbanie o swoje ciało i świadomą relację z nim, a także rozumienie i mądre zarządzanie “Administratorem” w naszej głowie.

Nie ma nic bardziej wartościowego, wzmacniającego i budującego, niż inwestycja w siebie i wiedzę, która pozwala świadomie iść dalej - w zgodzie ze swoim sercem i wartościami.

Miejsce - Gród Byczyna

Miejsce - Gród Byczyna

W samym sercu pięknej przyrody nieopodal Kluczborka, przy brzegu malowniczego Zalewu Brzózki, stoi drewniany gród rycerski, zwany Grodem Byczyna. Sam gród stylizowany jest na średniowieczną warownię, wznoszoną przez sześciometrowe modrzewiowe mury, na które możecie się wspiąć i podziwiać festiwalowy krajobraz. To właśnie tutaj natura łączy się z obszarem wzrostu. Pełni pasji prelegenci, wyjątkowi artyści i niepowtarzalni rzemieślnicy współtworzą magiczny klimat Festiwalu Kocham Cię.

SCENY FESTIWALOWE

Scena Ogień
Na dziedzińcu Grodu Rycerskiego stoi SCENA OGNIA. Odbywają się tu wartościowe wykłady i warsztaty. Wieczorami zaś, dziedziniec zaprasza pod gwieździstą kopułę w magiczną przestrzeń koncertów.
Scena Ziemia
W jednej z grodowych izb odnajdziecie SCENĘ ZIEMII – za tymi drzwiami kryje się mistyczna wiedza przodków, znana wcześniejszym cywilizacjom, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Tutaj odbywa się większość wykładów i prezentacji edukacyjnych.
Scena Woda
Idąc wzdłuż grodzia, za szuwarami i magiczną kładką odnajdziecie SCENĘ WODY. To urokliwa przestrzeń, gdzie natura zaprasza do zanurzenia się w sobie, podczas oczyszczających kręgów i sesji. Kropla drąży skałę.
Scena Serce
Wychodząc na polanę z daleka słychać jak bije SCENA SERCA! Niech prowadzi Cię śmiech i radość najczystszej esencji życia! Tu bawią się nasze dzieci, przyszłość naszej planety, to dla nich zapraszamy doświadczonych edukatorów i opiekunów przestrzeni, którzy wspierają najmłodszych w kochamciowych przygodach.
Scena Powietrze
Idąc dalej przez polanę, w wirze rozdmuchanego siana, wibruje roztańczona SCENA POWIETRZA. Z każdym oddechem, każdym tanecznym krokiem, wznosisz się wyżej. Wirując w tańcu, twoja intencja wspierana przez wiatr, poniesie się daleko! Wieczorami na scenie, przestrzeń unosi się w rytmach melodyjnych mixów i zaczarowanych dźwięków!
Scena Eter
Tuż przy brzegu Zalewu Brzózki, pośród wysokich drzew – stoi SCENA ETER. To przestrzeń, które otwiera nasze serca i umysły na nowe doświadczenia i poziomy istnienia. Uwolniona energia podczas praktyk, prowadzi nas w podróż do najgłębszych zakątków naszej duszy, odkrywając przed nami nowe horyzonty duchowej wiedzy.