Gród Byczyna
22-25.08.2024

Informator

Miejsce i dojazd
W samym sercu pięknej przyrody nieopodal Kluczborka, przy brzegu malowniczego Zalewu Brzózki, stoi drewniany gród rycerski, zwany Grodem Byczyna. Sam gród, zbudowany w 2007 roku, jest stylizowany na średniowieczną warownię, wznoszoną przez sześciometrowe modrzewiowe mury , na które możecie się wspiąć i podziwiać festiwalowy krajobraz. To właśnie tutaj natura łączy się z obszarem wzrostu. Pełni pasji prelegenci, wyjątkowi artyści i niepowtarzalni rzemieślnicy współtworzą magiczny klimat Festiwalu Kocham Cię.
Zachęcamy do umawiania się na wspólny przejazd na Grupa Festiwalu Kocham Cię Możesz też dojechać pociągiem do PKP Byczyna Kluczborska ~ 7,5 kilometra od festiwalu.
nocleg
Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do naszego lasu namiotowego - jest w cenie biletu, gdzie cień drzew zapewni Ci spokojny sen. A dla tych, którzy wolą komfort, w okolicy czekają przytulne agroturystyki i hotele.
gastronomia
Gdy zgłodniejesz, nasza Strefa Gastronomiczna zabierze Cię w podróż po smakach świata roślinnego – od wegańskich przysmaków po zdrowe dania na surowo i bezcukrowe słodkości przygotowywane na miejscu z lokalnych produktów. Warzywa staramy się pozyskiwać od pobliskich rolników, wspierając małe gospodarstwa.

Prosimy o zabranie własnych sztućców i kubków.
sanitariaty
Każdy uczestnik ma dostęp do prysznicy, umywalek z lustrami i toalet. Dbamy o higienę ciała! Rekomendujemy używanie naturalnych kosmetyków, niezanieczyszczających środowiska.
wioska dziecięca
Od początku Festiwalu była to Scena Serce, która miała program przygotowany specjalnie dla najmłodszych uczestników. Przez cztery dni, dzieci mogą uczestniczyć w wartościowych warsztatach które nie tylko są wspaniałą przygodą, ale również są wartościowy doświadczeniem. Przestrzenią opiekują się doświadczeni w pracy outdoorowej pedagodzy, edukatorzy.
faq

Możliwość skorzystania z pełnego programu 6 scen, pole namiotowe, prysznice i toalety, miejsce parkingowe, dostęp do strefy wystawowej, healingowej i gastronomicznej, przestrzeń do wzrostu i rozwoju.

Ilość biletów na festiwalu wynosi 999 szt. Pierwszeństwo mają karnety 4 dniowe. W przypadku nie wyprzedania wszystkich karnetów do 20 sierpnia, uruchomimy bilety jednodniowe/weekendowe.

Do 14 roku życia włącznie, dzieci wchodzą za darmo. Prosimy przy zakupie biletu zaznaczyć że będziesz z pociechą. Przygotowujemy dla nich specjalną strefę edukacyjną.

Namiot/hamak, śpiwór, własne sztućce i kubek – na miejscu nie będzie jednorazowych, gotówkę, notatnik który zabierzesz na wykłady, bidon na pitną wodę dostępną na miejscu, nakrycie głowy, wygodne buty, dobry vajb i oczywiście pamiętaj o intencji z jaką przyjeżdżasz.

Dla każdego auta znajdzie się miejsce na bezpłatnym parkingu przed wejściem na festiwal. Nie ma możliwości podjechania autem na pole namiotowe.

Jeżeli przyjeżdżasz kamperem zarezerwuj specjalne miejsce dla kamperów. Zapytaj o dostępne miejsce: festiwalkochamcie@gmail.com

Na terenie Festiwalu obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu oraz używek. Niesiemy misję edukacyjną i rozwojową, zachęcamy do uważności i wzajemnego wsparcia bez używek.